Ekrem İmamoğlu, Ahmet Hakan ile yapacağı Tarafsız Bölge programını iptal etti

CHP’nin CNN Türk’ü boykot kararıyla ilgili ilk adım İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’dan geldi. İmamoğlu, Ahmet Hakan ile yapacağı Tarafsız Bölge programını iptal etti.

CHP’nin CNN Türk boykotuna katılan ilk isim belli oldu. Odatv’de yer alan habere göre; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu 12 Şubat’ta Ahmet Hakan ile yapacağı Tarafsız Bölge programını parti kararı sonrası iptal etti.

NE OLMUŞTU?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, dün yaptığı basın açıklamasında CNN Türk’ün CHP’ye tuzak kurduğunu ve CHP’yi kötü göstermek istediğini iddia etmişti.

Özkan yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yönetim Kurulu, 3 Şubat’ta yaptığı toplantıda CNN Türk kanalındaki programlara katılmama kararı almıştır. CHP’li hiç kimse CNN Türk kanalına çıkmayacak ve yayınlarına katılmayacaktır” demişti.

CHP, CNN Türk kararını açıkladı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.