Duru Bulgur, Yıldızlar Gençler Taekwondo Şampiyonası’nda üçüncü oldu

Karaman geleneksel Türk Dil Kupası Yıldızlar ve Gençler Kulüpler Tekvando Şampiyonası’nda Duru Bulgur Performans Spor Kulübü üçüncülüğü elde etti.

KARAMAN İGFA-Karaman’da 7-8 Mayıs 2022 tarihlerinde düzenlenen Yıldızlar ve Gençler Taekwondo Şampiyonası’nda kulüpler arası Taekwondo Şampiyonası yapıldı. 13 ilden 57 kulübün katıldığı şampiyonaya 407 sporcu iştirak etti. Yıldızlarda ve Gençlerde birbirinden zorlu geçen şampiyonada 57 kulüp içinde büyük bir başarı gösteren Duru Bulgur Performans Spor Kulübü, üçüncü oldu.

blank

Şampiyonaya katılan bütün sporculara verdiği destek ile büyük bir katkıda bulunan Duru Bulgur, kulüplerin takdir ve teşekkürlerini aldı. Karaman Taekwondo İl Temsilcisi Ali Can, şu açıklamalarda bulundu: “Taekwondo Federasyonunun 2023 yılı için yapılan bu turnuvanın uluslararası olabilmesi için gerekli bütün çalışmalar yapılıyor. Duru Bulgur’un spora ve sporcuya verdiği desteğin ilimizde yapılması planlanan uluslararası bu etkinliğe destek vereceğini bildirmesi camiamız adına bizlerin azmini ve çabasını arttırdığını belirtmek isterim. Bu güne kadar Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında aldığımız birçok başarıyı ilimize taşımaktan büyük bir gurur duyarak devam edeceğiz”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.