Dream Türk’te yayınlanan “50 Fifty” bu hafta yine çok renkli

Dream Türk’ün, sunuculuğunu Emel Yalçın’ın, yapımcılığını Noah Entertaintment’ın, genel koordinatörlüğünü ise Suat Yanç’ın üstlendiği yayınlandığı ilk bölümden itibaren çok sevilen müzik ve magazin programı “50 Fifty” bu hafta yine çok renkli görüntülerle ekrana gelecek.

9 Mart Perşembe saat 20.00’de yeni bölümüyle Dream Türk ekranına gelecek programda; ünlü müzik adamı Murat Güneş ve şarkıcı Gökçe Kırgız Taner 50 Fifty’nin stüdyo konuğu olacak.

Ayrıca bu hafta yayınlanacak bölümde, Hakan Altun, Bengü ve Sinan Akçıl’ın klip çekimlerinden görüntüler yer alırken Şevval Sam’ın yeni projelerine dair açıklamalar da 50 Fifty dinleyicilerini bekliyor.

blank

“50 Fifty” her perşembe saat 20.00’de senin kanalın Dream Türk’te

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.