Veda Mektubu’ndan romantik anlar! Bu aşktan dönüş yok

Kanal D’nin, yapımını Most Production, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği yeni dizisi Veda Mektubu yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizinin pazartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde Aslı ve Mehmet’in ailelerine rağmen aşklarına sahip çıktığı sahneler ekrana gelecek.

Alanur Aslı’yı, Ziya ve Seher ise Mehmet’i bu aşktan vazgeçirmeye çalışırlar. Ancak genç aşıklar ailelerini karşılarına alma pahasına gizli yerlerinde buluşurlar. Bu romantik buluşmada ailelerini nasıl ikna edeceklerine dair plan yaparlar. Ancak Alanur ve Ziya’yı aşmak hiç de kolay değildir. Aslı ve Mehmet’in hamlesine Alanur’un cevabı çok sert olacaktır.

blank

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturduğu hikayesini Gamestory, senaryosunu
ise Deniz Akçay kaleme aldığı Veda Mektubu yeni bölümüyle 13 Mart Pazartesi akşamı Kanal D’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.