gazetemag tv

DİP, Türkiye’nin yeni nesil online televizyonu puhutv’de yayında

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın, proje tasarımı ve senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün yaptığı DİP dizisinin ilk iki bölümünün ardından üçüncü bölümüyle Türkiye’nin yeni nesil online televizyonu puhutv’de yayında!

İlker Kaleli, Neslihan Atagül Doğulu ve Berrak Tüzünataç’ın başrollerini paylaştığı DİP’te Bülent Emin Yarar, Lale Mansur, Olgun Toker, Defne Kayalar, Gün Koper, Tuğçe Altuğ, Feridun Düzağaç, Gözde Türkpençe, Ünal Silver ve Can Gox da yer alıyor.

“O seni bulacaktır, randevu vermene gerek yok!”

Eski eşinin telefon numarasından gelen mesajla gittiği yerde karşılaştığı ve sonra kaybettiği Bilge’ye ulaşan Sahir’in amacı bu gizemli olayı çözmektir. Bilge ise babasının hayatta olabileceği ihtimalinin peşinden gitmektedir. Sahir, Bilge’nin dünyasına girmektedir. Her sırrın yeni bir sırrı doğurduğu bu dünyada her ikisini de büyük tehlikeler beklemektedir.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.