gazetemag tv

Deniz Seki’yi sevgilisinin babası mı ihbar etti?

Cezaevinden çıkmak için gün sayan Deniz Seki’nin, nişanlısı ile ayrılığının perde arkası gerçek mi?

Faruk Salman ile Deniz Seki’nin ayrılık haberi haftanın konusu oldu. HT Magazin yazarı İpek Durkal bu iddialara dair şoke eden bir iddiada bulundu. Faruk Salman, 128 haftadır aralıksız ziyaret ettiği nişanlısı Deniz Seki’yi, haklarında ayrılık dedikodularının çıktığı hafta, babası izin vermediği için görmeye gitmedi.

5 Haziran Pazartesi günü 36 ay kaldığı cezaevinden çıkarak özgürlüğüne kavuşacak olan Deniz Seki’ye nişanlısından son hafta şoku. Geçtiğimiz günlerde çıkan ayrılık dedikodularını avukatı aracılığıyla yalanlayan Faruk Salman, her hafta aksatmadan ziyaret ettiği Seki’yi 128 hafta sonra ilk kez ziyaret etmeyerek kafaları karıştırdı.

blank

İddialara göre Salman’ın babası, tahliye sonrası evleneceği söylenen oğlunu baskılarla Seki’den ayırmaya çalışıyor. “Çocukluk aşkım” dediği Seki’yi 22 yaşındayken terk eden işadamının ünlü şarkıcıyı tahliyesine bir hafta kala yine terk ettiği konuşuluyor.

Salman’ın babasının, Seki’yi kaçak olduğu günlerde polise ihbar eden kişi olduğu da söyleniyor.

İşte Durkal’ın yazısı:

İkinci kitabı ‘Mutluluğa Söz Verdim’i okuyorum. Seki söz verdi de mutluluk nedense hep son anda sözünden cayıyor! Seki’nin hayatına seçtiği adamlardan mutluluk değil her seferinde bir trajedi çıkıyor… Deniz kitabında, nişanlısı Faruk Salman’ın varlığına nasıl şükrettiğini, ailesinin tüm fertlerine nasıl saygı ve sevgi dolu olduğunu, bu zor günleri onların sevgisiyle nasıl geçirdiğini anlatırken, aklıma ‘Faruk Salman, babasının baskısıyla Deniz Seki’den ayrıldı’ haberleri geldi. Mümkün mü böyle bir şey?

Faruk Salman ömrünü adamış Deniz Seki’ye. Yaptığı açıklamalarla gerçek aşkın masalların dışında da yaşanabildiğine inandırmış bizi… Hepimiz Faruk Salman’ız diye gezesimiz varken Yeşilçam’ın Erol Taş’ı, Ali Şen’i yine devreye girmiş, oğlunu sevdiği kadından ayırmaya ant içmiş…

Deniz Seki’yi kaçak olduğu günlerde ihbar ettiği ve daha önce de çifti ayırdığı iddia edilen baba, ne zaman ki ikilinin hapisten çıkıp evlenecekleri haberleri duyuldu, yine devreye girdi. Salman, avukatı aracılığıyla ayrılığı yalanlasa da baba baskısı ve ayrılık doğru. Her hafta Seki’yi ziyaret eden Salman bu hafta ilk kez ziyarete gitmedi. Seki’ye aşkını boy boy fotoğraflarla, sayfa sayfa röportajlarla anlatan Salman’ın içinde maalesef bir Tarık Akan, gerçek hayatta da böyle masalsı bir aşk yokmuş…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.