Deniz Gençay “Mavi Boncuk”

Göz renginin mavi oluşundan dolayı yıllardır “Mavi Boncuk” olarak anılan Deniz Gençay üzerine yapışacak bir cover şarkı olan yılların eskitemediği ve hepimizin çok iyi bildiği “Mavi Boncuk” şarkısını yorumladı ve kliplendirdi.

Daha klibi yayına girer girmez olumlu yorumlar almaya başlayan Deniz Gençay “çocukluğumdan beri bu şarkıyı seslendirmek hayalimdi, Allah nasip etti. İnşallah alkışı, beğenisi çok olacak zira ilk günden kendisini belli etti. Ayrıca şarkı; dünya sevgisizliğe ve mekanikliğe doğru giderken, dostluğa sevgiye dört elle sarılmamız gerektiğinin mesajını da veriyor. Emeği geçen herkese başta prodüktörüm Kemal Aslan’a teşekkür ederim. Başarının bizimle olacağına inanıyorum” dedi.

Sözleri Ülkü Aker’e ve müziği Azerbaycanlı sanatçı Alekber Tagiyev’e ait olan şarkının yeni aranjesi ise Fırat Özbaylar’a ait. Klip, tarihi Beykoz Kundura Fabrikası’nda Erkan Nas yönetmenliğinde çekildi. Deniz Gençay şarkının pozitif enerjisini renkli klibiyle de izleyenlere yaşatıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.