Demet Şener’den İbrahim Kutluay’a yüzsüz göndermesi

Demet Şener, İbrahim Kutluay’ın ‘Çok fazla para istiyor’ açıklamalarına Necip Fazıl Kısakürek’in sözleriyle yanıt verdi.

Demet Şener, boşanma aşamasında olduğu İbrahim Kutluay’ın avukatı aracılığıyla kendisi için söylediği ‘Türk Hukuku’nun kabul ettiği ölçütlerin 30 misli fazla tazminat istedi’ sözlerine kayıtsız kalmadı. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan ünlü isim, Necip Fazıl Kısakürek’in “İki insan çeşidi vardır. Zaman geçtikçe yüzleşen, zaman geçtikçe yüzsüzleşen” sözlerini yayımladı. Ancak Şener’in karesinin altına çok sayıda yorumlar yazıldı. Şener bir takipçisinin ‘İbrahim Bey’i artık beyninizden atın’ sözlerine ‘Ben anlatamıyorum galiba. Acı değil benim hissettiğim haksızlığa verdiğim mücadele’ yazdı. Kendisine yorumlarda bulunanlara yanıt vermeye devam eden ünlü manken ‘Gönderme yapmanıza gerek yok’ mesajına “Hiç öyle bir derdim yok. Verilen basın açıklamasına tepkimdir, cevabımdır” notunu düştü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.