Demet Şener, yeni yuvasında reklama başladı!

Geçtiğimiz ay Cenk Küpeli ile evlenen Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, yeni yuvasında reklama başladı.

Demet Şener, İbrahim Kutluay’dan boşandıktan sonra eski basketbolcunun Etiler’deki 5 katlı lüks villasını terk etmişti.

Ücret karşılığı reklam paylaşımları yapan eski manken, Küpeli’yle taşındığı İstinye’deki evini de sponsorlara dekore ettirdi.

Demet Şener, dün de yeni evine yaptırdığı mermer sehpayı Instagram’da paylaştı. Şener, paylaşımına sehpayı yaptırdığı markayı etiketlemeyi de ihmal etmedi. Ünlü sunucunun yeni evini dekore ederken başvurduğu bu yöntem ise “Demet için reklam saati” dedirtti.

Şener, İbrahim Kutluay’dan boşanırken 3 milyon lira tazminat almıştı. Ayrıca Kutluay’ın iddiasına göre Şener, eski eşinden el altıdan da 3 milyon lira olmak üzere toplam 6 milyon lira aldı. Eski manken, 11 yıllık evliliğini bitirirken adeta bir servete kondu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.