Demet Akalın ve Berkay’dan sürpriz klip

Demet Akalın geçtiğimiz yaz çıkardığı ve satış rekorları kıran albümü Pırlanta nın dördüncü klibini albümde en çok istek alan şarkılardan biri olan 5 Yıl şarkısına çekti. Akalın, şarkıda birlikte düet yaptığı aynı zamanda şarkının söz yazarı ve bestecisi olan Berkay ile birlikte kamera karşısına geçti.

Türk Pop Müziğinin iki starı Demet Akalın ve Berkay, birlikte seslendirdikleri şarkı 5 Yılın klip çekimleri için kamera karşısına geçti. İstanbulun balıkçı köyü Garipçede 2 gün süren çekimler, film tadında gerçekleşti. 15 kişilik bir ekibin çalıştığı klipte Demet Akalın ve Berkaya 11 yaşındaki İrem Boran eşlik etti. Sedat Doğan ın yönetmenliğini yaptığı klipte Demet Akalın ve Berkay, evli bir çifti canlandırdı. Senaryo gereği balıkçılıkla geçinen bir ailenin yaşadıklarını konu alan klip çok yakında müzik kanallarında yayınlanacak.

Yeni albümü için şimdiden şarkı seçimine başlayan Demet Akalın çekimlerde albümün ilk şarkısını yine Berkaydan aldığını söyledi. Özel hayatlarında da yakın arkadaşı olan Berkayla birlikte çalışmanın kendisini çok mutlu ettiğini belirten Demet Akalın yeni şarkısı içinMuhteşem bir şarkı aldım yine duygusala bağlayacağız bolca dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.