Demet Akalın tekne kazası geçirdi! Nasıl sağ çıktık algılayamıyorum

Her paylaşımı olay olan Demet Akalın Didim’deki konserine giderken tekne kazası geçirdi. İçinde bulunduğu tekne iskeleye çarparak saniyeler içinde batan Akalın, korku dolu anları takipçileriyle sosyal medya hesabından paylaştı: Nasıl sağ çıktık ben algılayamıyorum…

Şarkıcı Demet Akalın, dün Didim’de konser verdi. Sahne alacağı mekana gitmek için deniz yolunu kullanan Demet Akalın’ın içinde bulunduğu tekne iskeleye çarptı. Şoku uzun süre atlatamayan Akalın, yaşadıklarını takipçileri ile paylaştı.

Alnındaki şişliği gösteren Demet Akalın, bir arkadaşının da ellerinin ezildiğini anlattı.

Demet Akalın’ın açıklaması şöyle:

“İyiyim merak etmeyin. Alnımda şişlik var. Çok yurtdışından gelen fanlarım olduğu için onları bırakmak istemedim. Çok kötü bir Tekne Kazası yaptık. İskeleye girdi. Gece ben böyle şeyleri kullanmam aslında ama 20 dakikada gideriz diye… Tekne saniyeler içinde battı. O tekneden nasıl sağ çıktık ben algılayamıyorum. Verilmiş sadakamız varmış. Fanlarım da gitmemiş, beklemiş beni. Sağ olsunlar.

Ben iyiyim. Geri dönüyorum Bodrum’a… Tabii bir sitemim olacak. Ambulans çağırdık, gelmedi bayağı bir süre. Kaç kere arandı ambulans hayal meyal hatırlıyorum. O eczaneden Allah razı olsun. İlk müdahaleyi yaptı. Bir arkadaşımızın bayağı parmakları falan ezildi. Yalıkavak Marina’da iskeleye bir ışık koysaydınız da, insanlar böyle acayip bir kaza yapmasaydı. Bir travma yaşamasaydı. Çok mesaj geldi dönemedim. Teknelere servis yapan bir bot, tesadüfi kurtardı bizi. Çocuklardan da Allah razı olsun.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.