gazetemag tv

Defne Samyeli: Ben sahnede otuz beş tane şarkı söylüyorum

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından, ‘Hiç konduramadım’ açıklamasıyla gündeme gelmişti. Şimdi de Samyeli’nin sahne aldığı mekanlarda söylediği şarkılar ‘Cem Yılmaz’a gönderme mi yapıyor?’ sorusunu akıllara getirdi.

Defne Samyeli, dün akşam Cihangir’de görüntülendi. Kızıyla birlikte basın mensuplarının karşısına geçen Samyeli, “Sevdiğimiz bir arkadaşımızın doğum gününe katıldık kızım ile birlikte” dedi.

Defne Samyeli geçtiğimiz gün sahnede söylediği “Aldırma Gönül” şarkısıyla dikkat çekmişti. “Geçtiğimiz günlerde sahnede söylediğiniz şarkı Cem Yılmaz’a gönderme mi?” sorularına Samyeli yanıt verdi:

‘ÖYLE BİR ŞEY YOK’

“Arkadaşlar öyle bir şey yok. Ben sahnede otuz beş tane şarkı söylüyorum. Böyle bir şey söz konusu değil” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.