“Çok Akustik” ilk bölümüyle ekrana geldi

Programa Ercan Saatçi ve Ata Demirer’in “ninni” yorumları damgasını vurdu. Kanal D’nin yeni müzik-eğlence programı “Çok Akustik”, ilk bölümüyle ekrana geldi.

Müzisyen ve yapımcı Ercan Saatçi’nin sunuculuğunu yaptığı, her bölümde ayrı bir ünlü ismi evinde ağırladığı programın ilk bölüm konuğu ise komedyen Ata Demirer oldu.

İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’ndan da arkadaş olan ikili programda, hem geçmişten bugüne dek yaşadıklarını izleyiciler ile paylaştı hem de yorumladıkları şarkılar ile keyifli ve bol kahkahalı anlara imza attı.

Programa dün akşam ise Ata Demirer ve Ercan Saatçi’nin ninniler üzerindeki yorumları damgasını vurdu. Ninnileri farklı yorumlar ile seslendiren ikilinin bu eğlenceli anları herkesi çok güldürdü.

blank

Çok Akustik yeni bölümü ile 14 Haziran Pazar gecesi saat 23.30’da Kanal D’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.