Cem Yılmaz’ın Zeynep Sümer’le olduğunu takipçileri ortaya çıkardı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, önceki gün tekne keyfi yaptı. Yılmaz’ın teknede aynı anda aynı snap’leri paylaştığı Zeynep Sümer’le olduğunu takipçileri ortaya çıkardı.

Cem Yılmaz’ın ‘Arif V 216’ filminde rol alan oyuncu Zeynep Sümer ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Önceki gün yakın arkadaşı Ozan Güven ve Güven’in sevgilisi Ece Önen ile birlikte boğazda gezintisi yapan komedyenin teknesinde Zeynep Sümer’in de olduğu sosyal medya sayesinde ortaya çıktı. İkili teknede çektikleri boğaz manzaralı fotoğrafları Instagram hesaplarında paylaştı. Aynı zamanda Sümer’in gözlük camlarından da Ozan Güven ve Cem Yılmaz’ın yansıyan gölgeleri takipçilerin dikkatlerinden kaçmadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.