Cem Yılmaz, genç sevgilisi ile görüntüsü çıkan Yılmaz Erdoğan’a takıldı

Bayram tatili özel gösterisi için Kıbrıs’ta bulunan Concorde Luxury Resort otelde sahne alam Cem Yılmaz’ı izlemek isteyenler günler öncesinden rezervasyonlarını yaptırdı.

Concorde Otel Kültür Merkezini dolduran 1000 kişiye gösteri sergileyen ünlü komedyen izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Gecede Cem Yılmaz’ı izlemek isteyenler 500 dolar ile 1000 dolar arasında değişen biletleri günler öncesinden tüketti. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformu X’de hesabına aboneliğini ücretli hale getiren ünlü komedyenin bu tavrı günlerce konuşulmuştu.

blank

FATİH TERİM FONUNA RAKİP BADİ EKREM FONU

Geçtiğimiz aylarda başta Fatih Terim olmak üzere bir çok futbolcunun dolandırılması ile sonuçlanan fonu da diline dolayan Cem Yılmaz “ Ben de yeni fon açıyorum Badi Ekrem fonu ama parayı bana vermiyorsunuz Girne pastane var ona veriyorsun haftaya 2 katı olarak alıyorsun” sözleri seyirciden büyük alkış topladı.

Bİ TARAFIYLA DİZİ YAPTI

Genç sevgilisini Cansu Taşkın ile görüntüleri ortaya çıkan Yılmaz Erdoğan’a da takılan ünlü komedyen “ Dilberi yazmadan önce bana dizi mi yapsam film mi diye sordu, ben de bir tarafınla yaz tutar dedim ve bir baktık gerçekten bir tarafıyla yazmış “ sözleri salonu kahkahaya boğdu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.