Cem Yılmaz’ın ardından Demet Evgar da katılamayacağını açıkladı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlenecek olan kabul törenine Cem Yılmaz’ın ardından Demet Evgar da katılamayacağını açıkladı.

29 Ekim’de Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlecen olan kabul törenine katılmayacak isimlere Demet Evgar da dahil oldu. Evgar, Antalya Film Festivali Ulusal Yarışmada yarışacak olan filmi nedeniyle katılamayacağını belirttiği kabul töreninin davetini de paylaştı ve şu satırları yazdı:

“Cumhuriyetimizin 96. yılı dolayısıyla davet edildiğim resepsiyona, Antalya Film Festivali Ulusal Yarışmada yarışacak olan filmim nedeniyle katılamıyorum. Bu davet için teşekkür eder, Cumhuriyet bayramımızı bir kez daha kutlarım.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.