gazetemag tv

Game of Thrones’un yazarları, Star Wars üçlemesinden çekildiklerini açıkladı

İzlenme rekorları kıran fenomen dizi Game of Thrones’un yazarları David Benioff ve Dan Weiss, Star Wars üçlemesinden çekildiklerini açıkladı. Duyuru, ikilinin Netflix ile anlaşma imzalamalarının ardından geldi.

Game of Thrones’un televizyon uyarlamasının arkasında olan isimlerden David Benioff ve Dan Weiss, Disney’in Lucasfilm şirketiyle yaptıkları Star Wars anlaşmasından çekildi.

Haber sitesi Deadline’a açıklama yapan ikili, “Günde sadece birkaç saat var. Hem Star Wars hem de Netflix projelerimizde adaletli bir şekilde çalışmayacağımızı hissettik” dedi.

Benioff ve Weiss’ın senaryosunu yazdığı yeni Star Wars (Yıldız Savaşları) üçlemesinin ilk filminin 16 Aralık 2022’de vizyona girmesi bekleniyordu.

Game of Thrones’un yayımlandığı Amerikan HBO kanalından ayrılan ikili, Netflix’e özel içerik üretmek için 200 milyon dolarlık anlaşma imzalamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.