gazetemag tv

Şahan Gökbakar’dan alkışlanacak hareket!

Oyuncu Şahan Gökbakar, Elazığ’da gerçekleşen deprem sonrası depremzedeler için bağışta bulundu.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Şahan Gökbakar, bu defa Elazığ’daki depremzedelere yaptığı yardımla ilgili bir paylaşımda bulundu. İşte Şahan Gökbakar’ın o satırları:

“Çocuklar icin uyku tulumları koyduk, içlikler, ayakkabılar, polarlar, battaniyeler, kazaklar, bolca erzak, kadın malzemeleri, çoraplar, tulumlar, çocuk eşyaları, bebek bezleri vs. aklımıza ne geldiyse koyduk. Selin Gökbakar emeklerin için minnettarım karıcığım. Efe ve Ela da oyuncaklarından ve kendi eşyalarından yollamak istedi ve elleriyle koliye koydular. Bir de kalplerimizi ve dualarımızı iliştirdik kenarlarına… Kadıköy ve Beşiktaş Belediyeleri’ne ilettik… Allah yardımcınız olsun.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.