Cem Adrian: Hayatımda hiç böyle bir konser vermedim

Yaz sezonu boyunca müzikseverlerin büyük ilgisiyle renklenen “Müzik Boğaz’dan Gelir” adlı tekne konserleri, tüm hızıyla devam ediyor.

İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasında hem tekne turu yapıp akşam yemeği yiyen, hem de birbirinden ünlü sanatçıların şarkılarıyla eğlenen sanatseverler, önceki gece Cem Adrian ile romantizmin doruklarına çıktılar.
Teknede ve büyüleyici bir atmosferde sahne almaktan çok mutlu olduğunu söyleyen genç sanatçı Cem Adrian, konserine başlarken, “Bu gece oynatan, eğlendiren şarkılar pek yok” diyerek romantik saatlerin tüyosunu verdi.
‘’Hayatımda hiç böyle bir konser vermedim. Boğazın ortasında 900 kişi ile birlikte hem tur atıyoruz hem de şarkılarla eğleniyoruz. Müzik olunca boğazın akıntısını bile hissetmiyor insan’’ dedi.

blank
Cem Adrian

Konserin ilk dakikalarında şakalaştığı müzikseverlere “Denizin ortasında ve aynı gemideyiz. Bunu gece boyunca unutmayalım” diye takılan Adrian, slow şarkılarıyla herkese duygulu ve romantik bin gece yaşattı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.