“Can Yaman’a dokunabilirsiniz”

Can Yaman, askerliğinin bitmesinin ardından programlara başladı. İtalya’da bir programa katılan seksi oyuncuyu Can Yaman’ı sunucu, “Can Yaman’a dokunabilirsiniz, Can Yaman’a sarılabilirsiniz” diye sundu.

Vatani görevini yaptıktan sonra yeni projelerin hazırlığına başlayan Can Yaman, İtalya’da büyük bir ilgiyle karşılandı. Rol aldığı diziler nedeniyle İtalya’da büyük bir fan kitlesi olan oyuncu, yine bir TV programına katıldı.

blank
Can Yaman

Yaman’ın programa konuk olmak için 54 bin euro (359 bin TL) aldığı öğrenildi. Konuk olduğu programın sunucusunun Yaman’ı “Can Yaman’a dokunabilirsiniz, sarılabilirsiniz” diye sunması ise dikkat çekti.

Askere gitmek için saç ve sakallarını kestiren Yaman’ın yeni imajı da İtalyan kadın hayranları tarafından çok beğenildi. Öte yandan Can Yaman’ın ünlü bir giyim markasıyla astronomik bir ücrete reklam anlaşması yapmak üzere olduğu öğrenildi.

Yakışıklı oyuncu ayrıca usta yapımcı Faruk Turgut’un yeni dizisinde de rol alacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.