Can Yaman ve Diletta Leotta aşkı, tam gaz devam ediyor

Oyuncu Can Yaman ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta aşkı, tam gaz devam ediyor.

Ferzan Özpetek’in yönettiği reklam filmi için İtalya’ya giden Can Yaman’ın, ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Yaklaşık bir aydır Roma’da bulunan yakışıklı oyuncu, çekimlerden arta kalan zamanlarını Leotta ile geçiriyor.

YİNE YAKALANDILAR

Aşıklar, önceki akşam yine objektiflerine takıldı. Aynı restoranda görüntülenen çiftin, bir hayli keyifli olduğu görüldü.

blank

ODASINDA ÇİÇEKLERLE POZ VERDİ

İkilinin aynı otelde konakladıklarına dair iddialar da geçtiğimiz haftalarda İtalyan basınına yansımıştı. Güzel sunucu, bir demet çiçekle verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaşmış ve çiçeklerin isimsiz bir şekilde kendisine ulaştığını söylemişti. Leotta’ya ulaşan çiçekleri, Can Yaman’ın gönderdiği ifade edilmişti.

blank

İtalyan basını, ünlü sunucunun, eski aşkını kıskandırmak için Can Yaman ile beraber olduğunu iddia etmişti. Leotta ile eski sevgilisinin hala Instagram’da karşılıklı takipte olmaları da bu iddiayı güçlendirdi.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.