Can Yaman, İtalya’ya reklam çekimi için gitti ve aradığı aşkı Diletta Leotta’da buldu

Erkenci Kuş dizisindeki performansının ardından ünü Türkiye sınırını aşan yakışıklı oyuncu Can Yaman, İtalya’ya reklam çekimi için gitti ve aradığı aşkı Diletta Leotta’da buldu. İkili evlilik kararı alırken birlikte yaşayacakları Roma’daki evlerinden ilk kez paylaşımda bulundu. Can Yaman’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım büyük ilgi gördü.

Başarılı oyunculuk performansı ile kendine hayran bırakan Can Yaman bir makarna markasının reklam yüzü olmak ve Sandakon dizi ile anlaşma sağlamak için geçtiğimiz aylarda İtalya’ya gitti.

İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile Ocak ayında yeni bir aşka yelken Can Yaman çifti yemek yerken magazin basını tarafından görüntülenirken aşkları belgelenmiş oldu.

İlişkileri çok taze olan çift evlilik kararı aldı. Can Yaman bir uçağın arkasına ‘Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can..’ yazdırarak sevgilisine teklifte bulundu.

Sicilya’da nikah masasına oturacağı iddia edilen ünlü çift, yeni evlerine taşındı. İtalya’nın Roma kentinde bir eve yerleşen ikiliden Can Yaman sevgilisi ile verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü çiftin paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi gördü.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler