Çağatay Ulusoy’un tekne için ödediği para dudak uçuklattı

Yeşilçam dizisi ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, tekne almak için kesenin ağzını açtı. Ulusoy, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Duygu Sarışın ile hem tatil yapmak hem de rahat rahat balık tutmak için aldığı tekneye 841 bin TL ödedi.

Sadece iş için İstanbul’a gelen ve tüm zamanını Datça’da şehir karmaşasından uzak geçiren Çağatay Ulusoy, balık tutma hobisi ile biliniyor. Başarılı oyuncu özel üretim bir tekne için kesenin ağzını açtı.

blank

Çağatay Ulusoy’un eski teknesini 235 bin euroya satıp 841 bin TL değerinde özel yapım tekne aldı. Oyuncunun iki kişilik oyuncağında, balık tutmak için özel oltalar ve mekanizmalarının bulunduğu öğrenildi. Balık tutmayı ve dalmayı çok seven başarılı oyuncu, dizi yorgunluğunu da denizde atıyor.

blank

Çağatay Ulusoy sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda yakaladığı palamut balıkları ile poz vermişti. Ulusoy, paylaşımına “palamutçulaaaar” notunu düşmüştü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.