YouTube / gazetemag tv

Burcu Kıratlı ile Furkan Palalı çifti ayrılık kararı aldı

Temmuz ayından beri birlikte olan Burcu Kıratlı ile Furkan Palalı çifti ayrılık kararı aldı. İkili barışmamakta kararlı.

‘Aşk ve Mavi’ dizisinde Mavi karakterine hayat veren Burcu Kıratlı ile meslektaşı Furkan Palalı, yaz sezonunda sürpriz bir aşka yelken açmıştı. Gözlerden uzak aşklarını yaşayan ünlü çift cephesinden üzücü bir haber geldi. Bir süredir ilişkilerinde sorun yaşayan Kıratlı ile Palalı, sürpriz bir şekilde yollarını ayırdı.

ARKADAŞ OLARAK KALMADILAR

Anlaşamadıkları için ilişkilerini sonlandıran ünlü çift, arkadaş olarak kalmayı dahi tercih etmedi. Çift, sosyal medya hesaplarından birbirini takip etmeyi bıraktı. İkilinin, yakın arkadaşları Palalı ile Kıratlı’yı bir araya getirmeye çalışsa da çiftin ayrılıkta kararlı olduğu öğrenildi. İkili, temmuz ayından beri birlikteydi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.