Kozmetik sektörünün iddialı markası Jowe, Burcu Kıratlı ile el sıkıştı

Jowe Kaş Şekillendirici’nin yeni reklam yüzü Burcu Kıratlı oldu.

Kozmetik sektörünün iddialı markası Jowe, yeni ürünü kaş şekillendiriciyi piyasaya sürdü. Kısa sürede olumlu yanıtlar alan marka, reklam çalışması için de ünlü oyuncu Burcu Kıratlı ile el sıkıştı.

Güzel oyuncu Burcu Kıratlı anlaşma sonrası ilk açıklamasında ” Böyle güçlü ve güvenilir bir markanın yüzü olmak beni çok mutlu etti. Zaten kullandığım bir ürünün marka elçisi olmak daha bi keyifli. Uzun soluklu ve eğlenceli bir süreç bizi bekliyor. Kaşlarınızın benimki gibi sağlıklı ve güçlü durmasını istiyorsanız gönül rahatlığı ile Jowe Kaş Şekillendirici’yi tavsiye ederim. Unutmayın, etkileyici gözlerin arkasında güçlü kaşlar yatar” dedi.

blank

Bir zamanların modası olan ince kaşlar yerini kalın ve şekilli kaşlara bıraktı. Şekil vermek ve doğru vurgular yapmak için kalın kaşlara ihtiyaç duyan kadınların imdadına Jowe Kaş Şekillendirici yetişti. Göz hekimleri tarafından geliştirilen ve dermatologlar tarafından kontrolden geçirilerek özel formüllerle hazırlanan Jowe Kaş Şekillendirici, çığır açan teknolojisi ile kadınların yeni favorisi olacak. Uzman hekimler ve Jowe markası işbirliği ile üretilen kaş şekillendirici seyrek ya da cansız görünen doğal kaşların güzelliğini zenginleştirirken bir yandan da kolay kontrol edilebilir hale getirir. Bu özel karışım yumuşak ve kadifemsi kaşlar yaratan Jowe Kaş Şekillendirici kadınların yeni gözdesi olacak.

Jowe, içerisinde bulundurduğu keratin, biotin ve E vitamini gibi zengin içerikleriyle kaşı besleyip aynı zamanda gürleştiriyor

blank

Kozmetik sektöründeki büyük boşluğu değerlendiren ve uzman hekimlerle yaptığı işbirliği sayesinde ortaya çıkan bu özel karışım, kadınların en büyük sorunu haline gelen kaşlara çözüm olacak. Jowe Kozmetik tarafından üretilen özel karışım sadece kaş şekillendirmekle kalmayıp uzun süre kalıcılık sağlıyor. Estetik görünümle sınırlı kalmayan kaş şekillendirici, içerisinde bulundurduğu keratin, biotin ve E vitamini gibi zengin içerikleriyle kaşı besleyip aynı zamanda gürleştiriyor. Jowe Kaş Şekillendirici içerisinde bulundurduğu ince silikon ve badem yağı ile de kaşlarınızı parlak ve tel tel bir görünüme kavuşturuyor. Su değdirmediğiniz sürece 48 saat süreyle şeklini koruyan Jowe Kaş Şekillendirici, makyaja başlamadan önce kullanılır.

İnternetten sipariş verebilirsiniz

İnternetten de sipariş verebileceğiniz Jowe Kaş Şekillendirici kısa bir süre için sadece 89 TL.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.