Burcu Esmersoy: Bana yakışanı yaptığımı düşünüyorum!

Burcu Esmersoy, geçtiğimiz gün eski eşinin fotoğrafını beğenmesi ile ilgili konuştu.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy 2018 yılında Berk Suyabatmaz ile evlenmiş ve 1 yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştı. Geçtiğimiz gün ayrıldığı eşinin fotoğrafını neden beğendiğini açıklayan Esmersoy, “Ben takip ettiğim herkesi beğeniyorum. Onları da takip ediyorum. Güzel de bir çift olmuşlar, böyle bir fotoğrafı görüp de beğenmeden devam etmek olmazdı. Bana yakışanı yaptığımı düşünüyorum açıkçası.” dedi.

Berrak Tüzünataç da açıklama yapmıştı

Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç, geçtiğimiz günlerde Burcu Esmersoy ile ilgili çıkan haberlerden sonra bir açıklama yapmış ve “Magazin basını tabii işini yapsın ama aslında sıradan olan bir durumu dramatik hale getirmek için tuhaf eklemeler ve doğru olmayan süslemeler yapılmasına da susmak istemiyorum artık…Arkadaşlarımla, hele yakın olanlarla hayatımı iyi ve kötü günlerimi, anılarımı paylaşırım ben de her insan gibi. Hiçbir özel anım, paylaşımım olmayan bir insanla, sırf malzeme lezzetlensin ve toplumun belli kesimlerine ” kınanabilecek” bir hale gelsin diye yakın arkadaş ilan edilmemi ne etik ne de iyi niyetli buluyorum. Ve bu tuhaf-yıpratma amaçlı tutuma bir son verilmesini istiyorum. Zira hiçbir doğruluk payı yok… Sevgilerimle…” demişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.