Burcu Biricik’ten romantik paylaşım

Burcu Biricik, Instagram hesabından romantik bir gönderi paylaştı.

2016 yılında Emre Yetkin ile evlenen Burcu Biricik, geçtiğimiz gün Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflla eşinin doğum gününü kutladı.

36 yaşına giren eşiyle birlikte çekildikler bir fotoğrafı paylaşan güzel oyuncu, fotoğrafın altına “Emrecim ‘gerçekten’ iyi ki doğmuşsun. Seninle beraber nice sevmek, nice gülmek, nice gevezelik etmek, nice gezmek,nice seyretmek, nice arkadaşlık etmek, nice tanımak, nice yaşamak, nice görmek, nice oyun oynamak isteyeceğimiz yıllarımız olsun. İyi ki doğdun…” notunu düştü. Emre Yetkin ise eşinin kutlama mesajına “Yaaa… saat gece 03:00 şimdi gördüm.. hatta sen şu an içerde uyuyorsun şu an gördüğün renkli ruyalar gibi bir hayatımız olsun karıcığım…‍ İyi ki doğmuşum, gelmiş seni bulmuşum” cevabını verdi.

blank
Burcu Biricik – Emre Yetkin
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.