gazetemag tv

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hayranları Viyana’da otel bastı

Viyana’da yılbaşı kutlayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin kaldıkları otele hayranları akın edince polis müdahale etti.

Yılbaşını kutlamak için Viyana’ya gelen ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Instagram hesaplarından fotoğraf paylaşınca olanlar oldu.

HAYRANLARI OTELİ BASTI

Fotoğrafın arka planından çiftin yerlerini tespit eden Avusturyalı hayranları, dün akşam otele akın etti.

POLİS MÜDAHALE ETTİ

Viyana’nın birinci bölgesinde bulunan otelin önü bir anda kalabalıklaşmasıyla olay yerine Avusturya polisi intikal etti ve güvenlik önlemleri aldı. Uzun süre ünlü oyuncuların otelden çıkmasını bekleyen hayranları ise umduğunu bulamadı.

BİRÇOK KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Bu sırada otelin giriş kapısında bir arbede çıktı ve polis Türk gençlerden birine sert bir müdahalede bulunarak gözaltına aldı. Daha sonra olayların yatışmaması üzerine olay yerine intikal eden çevik kuvvet ekipleri otelin önünde büyük bir çember oluşturarak güvenlik önlemlerini artırdı.

OTELİN ARKA KAPISINDAN ÇIKTILAR

Kalabalığın azalmaması üzerine ünlü oyuncular Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in otelin arka kapısından çıktığı ve Viyana tatillerine devam ettikleri belirtildi.

burak

fahriye

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.