gazetemag tv

Bülent Ersoy ve Tarkan ‘Ümit Hırsızı’ şarkısı için stüdyoda sabahladı

Bülent Ersoy, Tarkan’ın yazdığı ‘Ümit Hırsızı’ şarkısını okumak için megastarla stüdyoda sabahladı.

Megastar Tarkan’la Diva Bülent Ersoy önceki akşam Ozan Çolakoğlu’nun Ulus’daki müzik stüdyosunda bir araya geldi. Yaklaşık 6 saat birlikte ‘Ümit Hırsızı’ adlı Tarkan şarkısına çalışan ikili, bir hayli yorgun şekilde stüdyodan ayrıldı. Stüdyoyu ilk terk eden isim olan Tarkan konuşmak istemediğini “Arkadaşlar Bülent Hanım arkada. Beni maruz görün” sözleriyle iletirken, yorgun haliyle dikkat çekti. Tarkan’dan sonra çıkış yapan Bülent Ersoy’sa “Sağolun Allah razı olsun. Sadece tek bir şarkı okuyoruz. Şarkımızın adı ‘Ümit Hırsızı’. Allah’a şükür bende iyiyim. Daha şarkımız bitmez. Biz iki tane vıdı vıdıcı, maşallah. İnşallah Ocak’ta hal olur şarkımız” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.