Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman birlikte tiyatro sahnesine çıkmaya hazırlanıyor

Başarılı oyuncular Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman yeniden birlikte tiyatro sahnesine çıkmaya hazırlanıyor. Yaklaşık 10 sene önce 2 sezon boyunca kapalı gişe oynanan ‘Pragma’ oyununda birlikte sahneye çıkan Gülsoy ve Teoman, ortak oldukları yeni oluşumları Art 12 bünyesinde yeni oyun hazırlığındalar.

Bugüne kadar yer aldıkları tüm projelerde oyunculuklarıyla büyük beğeni toplayan Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman sanatın birçok alanında, yenilikçi yaklaşımlarla projeler üretmek için Art 12’yi kurdu. Daha önce 2 sezon boyunca kapalı gişe oynanan ‘Pragma’ oyunuyla sahneye çıkan ikili sonrasında ‘Mahalle’ filmini birlikte yönettiler ve beraber oynadılar. Gülsoy ve Teoman, yeni oluşumları Art 12’nin çatısı altında ilk olarak bir tiyatro oyununun çalışmalarına başladılar. Sonbahar sezonunda tiyatro sahnesine çıkmaya hazırlanan ikilinin hangi oyunu sahneye koyacağı ise merakla bekleniyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.