Bu yazın hit şarkısı İsmail YK ve kuzeni Mr. Jade’den

İsmail YK’nın işadamı kuzeni Mr. Jade de müzik dünyasına adım attı. Mr. Jade, “Welcome to Turkey” adlı bir single hazırladı. Söz ve müziği İsmail YK ve Hasan Yurtseven imzasını taşıyan “Welcome to Turkey”, bu yazın hit şarkısı olacak!

İsmail YK’nın Avrupa’da yaşayan işadamı kuzeni Mr. Jade, sürpriz bir projeyle müzik dünyasına adım attı. Mr. Jade, söz ve müziği İsmail YK’ya ait “Welcome to Turkey” (Türkiye’ye Hoş Geldiniz) adlı bir single hazırladı. İsmail YK, kuzenine yalnızca şarkı vermekle kalmadı, aynı zamanda stüdyoya da girdi ve şarkıyı onunla birlikte seslendirdi.

BOĞAZ’DA KLİP

Birbirlerine her zaman destek olduklarını söyleyen iki kuzen, “Welcome to Turkey” şarkısına geçtiğimiz günlerde klip çekti. İsmail YK ve Mr. Jade, klip için İstanbul Boğazı’nın etkileyici manzarasında, lüks bir teknede kamera karşısına geçti. İkiliye çekimlerde Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden gelen birbirinden güzel mankenler eşlik etti. Klibin yönetmen koltuğunda ise İsmail YK’nın “80 80 160” klibinin de yönetmenliğini yapan Mr. Jade oturdu.

TATİL BELDELERİ BU ŞARKIYLA COŞACAK

İş hayatında imza attığı projelerle büyük başarı sağlayan Mr. Jade, müzik dünyasında da adından çok söz ettireceğinden emin: “Welcome to Turkey, tam bir yaz şarkısı. Bu yaz Türkiye’nin tüm tatil beldelerinde bu şarkı çalınacak. Ünlü DJ’lerin hit şarkısı da ‘Welcome to Turkey’ olacak.”

“Welcome to Turkey” Musicom Prodüksiyon etiketiyle tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı.

GazeteMAG Arşiv Haberler