İsmail YK’dan sürpriz türkü “Dağlar Seni Delik Delik Delerim”

Bomba Bomba,Bas Gaza Aşkım gibi şarkılarla gaza bastıran İsmail YK, bu kez hayranlarının karşısına söz ve müziği Muhlis Akarsu imzası taşıyan “Dağlar Seni Delik Delik Delerim” isimli türkü çalışmasıyla çıktı.

İsmail YK, Musicom Prodüksiyon etiketiyle tüm dijital platformlarda ki yerini alan türkü çalışmasının bir bölümünü Türkiye,bir bölümünü ise Almanya’da kliplendirdi. Yapımcılığını Harun Savaş Aksoylu ve Fatih Aksoylu’nun üstlendiği çalışma, İsmail YK’nın bugüne kadar yaptığı ilk türkü çalışması oldu.Uzun zamandır kendisinden böyle bir çalışma beklendiğini söyleyen İsmail YK,”Bu güne kadar hep hareketli ve slow şarkılarımla hayranlarımın karşısına çıktım.Uzun zamanadır aklımda olan bir türkü çalışmasıydı.Umarım dinleyen herkes beğenir“ dedi.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.