Bu Şehir Arkandan Gelecek’te Ali’den beklenen evlenme teklifi geldi

Ay Yapım imzalı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam ekranlara gelen bölümüne Ali’nin aldığı şaşırtıcı karar damga vurdu. Ali, doğacak çocuğuna daha iyi bir hayat verebilmek için babasının düşmanı olmasına rağmen ünlü boks menajerinin kızıyla çalışmayı kabul etti.

Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam yayınlanan bölümünde Ali, onunla çalışmak isteyen ünlü boks menajeri Aydemir Atay’ın (Koray Şahinbaş) kızı Gülce’nin (Elif Atakan) teklifini kabul etti. Ali’nin, babası Şahin ile Aydemir Atay’ın arasında geçmişten bir husumet olduğunu bilmesine rağmen ailesine iyi bir yaşam sunabilmek için böyle bir adım atması herkesi hayal kırıklığına uğrattı. Bölümün final sahnesinde Şahin’in, bu karar karşısında “Ben yokum artık” diyerek Ali’ye sırtını dönmesi ekran başındakileri şoke etti.

Ali’den beklenen evlenme teklifi geldi!

Derin’le bir aile kurmak isteyen Ali, bu yolda ilk adımı atarak Derin’e evlenme teklifi etti. Ancak Ali’nin bu teklifi, Derin’in gözyaşlarıyla yarıda kaldı. En yakın dostu Aslı’nın sinir krizi geçirerek hastaneye kaldırılması karşısında yıkılan Derin, Ali’yle evlenmeyi çok istese de bu teklifi kabul etmedi. Âşıklar, Aslı düzelene kadar evlilik konusunu rafa kaldırmaya karar verdiler.

Tekin’den büyük tuzak!

Derin’le evlenmeyi kafasına koyan Yiğit (Ali Yörenç), azılı katil Seyit’i kaçırarak Derin’in babası Tekin Mirkelamoğlu’na (Burak Tamdoğan) şantaj yaptı. Tekin’den, kız Derin ile evlenmek ve aynı zamanda şirketinden de hisse isteyen Yiğit karşılığında Seyit’i etkisiz hale getireceğini söyledi.

Tekin’e şantaj yapan Yiğit, hiç beklemediği bir şekilde cevap aldı. Otomobilinin bagajında Seyit’in cesedini bulan Yiğit, hayatının en büyük şokunu yaşadı.

‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in soluksuz izlenecek yeni bölümünde Ali’nin kararı dengeleri nasıl değiştirecek?, Şahin, oğlu Ali’yi affedebilecek mi? gibi sorular yanıt bulacak.

‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümü 5 Nisan Çarşamba saat 20:00’da Atv’de ekranlara gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.