Brad Pitt’ten olay açıklama! Yıllar sonra hastalığını itiraf etti!

Dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt, mücadele ettiği hastalığı açıklaması ile gündeme bomba gibi düştü. Prosopagnazi adı verilen yüz körlüğü hastalığı olan Brad Pitt, gördüğü ve tanıştığı insanları sonradan hatırlamadığını itiraf etti.

Hollywood starlarından olan ve özel hayatıyla sık sık magazin manşetlerini süsleyen dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt’in sağlığıyla ilgili yaptığı açıklama büyük ses getirdi. GQ Dergisi’ne konuşan 58 yaşındaki Brad Pitt, Prosopagnazi adı verilen yüz körlüğü hastalığına sahip olduğunu söyledi.

blank
Brad Pitt

“BİRÇOK İNSAN BENDEN NEFRET EDİYOR”

Gördüğü ve tanıştığı insanları sonradan hatırlayamadığını ifade eden Pitt, “Bu da insanların beni ilgisiz, yanına yaklaşılamaz ve sadece kendini düşünen bencil biri gibi görmelerine neden oluyor. Birçok insan benden nefret ediyor çünkü onlara saygısızlık ettiğimi düşünüyorlar” şeklinde konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.