Brad Pitt, Angelina Jolie ayrılığının ardından yaşadıklarını anlattı

Ünlü aktör Brad Pitt, 2014 yılında evlendiği Angelina Jolie ile boşanmalarının perde arkasını New York Times’a anlattı.

Ünlü aktör Brad Pitt, Angelina Jolie ayrılığının ardından yaşadıklarını samimi bir şekilde anlattı. New York Times gazetesine röportaj veren 55 yaşındaki aktör, Jolie ile ayrıldıktan sonra alkol ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için Adsız Alkolikler Derneği’ne üye olduğunu anlattı. Pitt, bu süreçte yaklaşık bir buçuk yıl alkolizm tedavisi gördüğünü söyledi. Brad Pitt, bir dönem içki masasını kendisi için en güvenli bölge olarak gördüğünü de söyledi. Ünlü oyuncu, alkolün insanın kötü taraflarını ortaya çıkardığını bu yüzden de insanın alkollüyken kimseyi yargılayamadığını fark ettiğini de belirtti. Pitt, bağımlılıktan kurtulmak için attığı bu adımın özgürleştirici olduğunu da belirtti. Adsız Alkolikler ile çalışırken kendi çirkin yüzüyle başa çıkmayı öğrendiğini de anlattı. Ünlü oyuncu o masada erkek arkadaşlarla oturmanın ve dürüst olmanın bir dönem hoşuna gittiğini de sözlerine ekledi.

blank

Brad Pitt, eski eşi Jolie tarafından boşanma sürecinde de dile getirilen hatta ayrılığın önemli nedenlerinden biri olarak gösterilen alkol ve uyuşturucu alışkanlığına şöhretinin ilk yıllarında yakalandığını söyledi. Bu alışkanlıklara sığınarak şöhretle ve onun getirdikleriyle başa çıkabileceğini düşündüğünü belirten Pitt “Keşişe dönüştüm ve kendimi bir unutuluşun içine bıraktım” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.