BluTV, Sıfır Bir’in 6. sezonuyla ilgili ödüllü bir bilgi yarışması başlatıyor.

BluTV’nin fenomen dizisi Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” sona erse de rüzgarı devam ediyor. Dijital platform, 4’üncü yaşında Hadi adlı uygulama ile güçlerini birleştirerek Sıfır Bir’in 6. sezonuyla ilgili ödüllü bir bilgi yarışması başlatıyor.

BluTV üzerinden milyonlara ulaşan fenomen dizi Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” 6. sezonuyla seyircilere geçtiğimiz sezon veda etmişti. Bu yıl 4. yaşını kutlayan sevilen dijital platform, Hadi adlı bilgi yarışması uygulaması üzerinden yepyeni bir yarışma başlatıyor. 23 Ocak’ta katılınabilecek yarışmada, diziyi en iyi takip eden Sıfır Bir hayranları kazanacak.

blank

250 bin TL ödüllü, 6. sezona dair soruların yer alacağı ve maksimum 50 kişi kalana kadar devam edecek olan yarışmada büyük ödül 250 bin TL olacak. Bu akşam saat 20:30 itibariyle başlayacak yarışmayla ilgili detaylı bilgiye http://blutv.co/hadi sitesinden ulaşılabilir ve kayıt yaptırılabilir.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.