Bizim Hikaye’nin erken final yapma sebebi Hazal Kaya!

Ekranların sevilen dizisi Bizim Hikaye’nin erken final yapma kararının sebebinin Hazal Kaya olduğu iddia edildi. Yapımın hayran kitlesi, Kaya’nın hamile olması sebebiyle tarihin değiştirilmesine büyük tepki gösterdi.

Fox TV’nin başarılı dizisi Bizim Hikaye’nin 30 Mayıs’ta yapacağı final, başrol oyuncusu Hazal Kaya’nın özel durumu sebebiyle erken bir tarihe alındı.

FİNAL TARİHİ DEĞİŞTİ

Başrollerini Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı, Hazal Kaya ve Nejat Uygur’un paylaştığı Bizim Hikaye dizisinin son bölümleri çekilirken ani bir kararla final tarihi değişti. Dizide bu değişiklik kararının, başrol oyuncusu Hazal Kaya’nın hamile olması nedeniyle alındığı iddia edildi.

DİZİNİN SEVENLERİ İSYAN ETTİ

Dizinin 30 Mayıs’taki final tarihi, 2 bölüm erkene alınarak 16 Mayıs’a çekildi. Sette son iki bölüm için hazırlıklar yapılırken, dizinin sevenleri Bizim Hikaye’nin final yapacak olmasına üzgün olmakla beraber alınan bu kararla küplere binmiş durumda.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.