Hazal Kaya: İlk hamileliğimde çok kilo aldım! Şimdi dikkat ediyorum

“Doğal Olarak” adlı programa konuk olan Hazal Kaya, hamilelik sürecini anlatıp doğru beslenme hakkında bilgiler aldı.

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, diyetisyen Yeşi̇m Temel Özcan ve Bahar Şamhili Tanju’nun sunduğu, yapımcılığını Özlem Çeliik ve Çağrı Çeliik’iin üstlendiği Projepark Yapım tarafından hayata geçiiriilen ve Habertürk TV’de yayınlanan ”Doğal Olarak” programına katıldı.

Ali Atay ile mutlu bir evlilik sürdüren ve Fikret Ali adında bir oğlu bulunan Hazal Kaya, ikinci çocuğunu kucağına almaya hazırlanıyor. Doğal Olarak adlı programa katılan Hazal Kaya “Kızımın adı Leyla Süreyya olacak gibi görünüyor. Ama kızımı görünce o esnada belki başka bir isim aklıma gelir diye bir pay bırakıyorum” dedi. Hamilelik süreci hakkında bilgi veren Hazal Kaya kilo alımıyla ilgili “Ne kadar çok emziriyorsan o kadar çok kilo veriyorsun. Ama derdim kilo vermek değildi. İlk hamileliğimde çok kilo aldım. Daha rahat gezebilmek için kilo verdim. Derdim daha rahat hareket edebilmek. Sezaryenle doğum yapınca dikişler nedeniyle fazla kilo sıkıntı oluyor. Şimdi daha planlı daha kontrollü gidebiliyorum” diyerek kilo kontrolüne dikkat ettiğini söyledi. Hazal Kaya’nın konuk olduğu Doğal Olarak programı Cumartesi günü saat 11.20’de Habertürk TV’de yayınlanacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.