Bebeğine ne isim verdi? Tolgahan Sayışman baba oldu!

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi’nin oğulları dünyaya geldi. Ünlü çift, yaklaşık 4 kilo doğan bebeklerinin ismini Efehan koydu.

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi çiftinin oğlu Efehan dünyaya geldi. Tolgahan ile Almeda Sayışman çiftinin bebeği, 3 kilo 285 gram ve 50 cm olarak doğdu.

İSMİ EFEHAN OLDU

Doğum, saat 05.12’de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Banu Çiftçi tarafından gerçekleştirildi. Çift, bebeklerine Efehan adını verdi.

“SAĞLIK DURUMLARI GAYET İYİ”

Acıbadem Altunizade Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “Tolgahan ile Almeda Sayışman çiftinin bebeği, 3 kilo 285 gram ve 50 cm olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.