Bir Zamanlar Çukurova’da Fekeli ve Hünkar’ın büyük kavuşması

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın yayınlanan son bölümü, her hafta olduğu gibi bu hafta da milyonları ekrana kilitledi!

Oğlunu bir daha görmemekle tehdit edilen Züleyha gemileri yakıyor! Hünkar’a karşı soğuk savaş başlatan Züleyha, yeni akıl oyunlarının peşinde. Ölümden dönen Züleyha, Yılmaz’la Müjgan’ın peşini bırakacak mı?

Bölümün finalinde ise Fekeli ve Hünkar yakınlaşması nefes kesti! Eski aşıklar yine durum değerlendirmesi için bir araya gelmişti. Neredeyse tüm Çukurova’yı kontrolleri altında tutmaya çalışan Fekeli ve Hünkar kendi hislerine engel olamadı! Yıllardır kilit vurdukları duyguları, geceyi de beraber geçirmek zorunda kalınca ortaya çıktı! Hünkar’a tüm hislerini açan Fekeli, tekrar onun kalbini kazanabilecek mi?

Perşemebe günlerinin vazgeçilmezi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ ATV’de!

blank

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.