“Bir Zamanlar Çukurova” pes ettirdi

ATV’nin yeni sezona damga vuran dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın başrol oyuncusu Vahide Perçin’in diziden ayrılacağı iddia edildi. Perşembe akşamları reyting listesinde zirvede yer alan dizinin, çalışma saatlerinin zor olduğu ve usta oyuncuyu yıprattığı konuşuluyor.

Başrollerinde usta oyuncu Vahide Perçin’in yanı sıra Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova perşembe günleri ekrana geliyor ve reyting listelerinde günün zirvesinde yer alıyor.

VAHİDE PERÇİN DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Büyük ilgi gören dizinin başrol oyuncusu Vahide Perçin hakkında ise şaşırtan bir iddia var. Perçin’in set şartlarından, uzun çalışma saatlerinden artık yorulduğu ve oyunculuğu bırakma kararı olduğu konuşuluyor.

blank

DİZİ SÜRESİ PES ETTİRDİ!

‘Bir Zamanlar Çukurova’da yer alan Perçin’in, bir bölümün 140 dakikadan fazla olması ve haftanın altı gününü sette geçirdiği için, böyle bir karar aldığı konuşuluyor.

EV BAKMAYA BAŞLADI

Medyatava’nın haberine göre: Perçin, final bölümünün ardından İstanbul’dan da ayrılacak. Usta oyuncunun, Urla ve Foça’dan ve bakmaya başladığı öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.