Beyoğlu Sineması geri dönüyor! İBB güzel haberi verdi

İBB Genel Sekreter Yardımcısı Mahir Polat, Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde bulunan Beyoğlu Sineması’nın 2023 yılında sinemaseverlerle buluşacağını söyledi. Polat, “İlk film ne olsun? ‘Umut’ deseniz ne güzel olur” diye bir paylaşımda da bulundu.

İstanbul’un en köklü sinemalarından Beyoğlu Sineması, bir süre önce ekonomik güçlük sebebiyle faaliyetini durdurmak zorunda kalmıştı. Kent sakinleri için önemi büyük olan sinemayla ilgili güzel haber İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden (İBB) geldi.

İBB Genel Sekreter Yardımcısı Mahir Polat, Beyoğlu Sineması’nın işletmesini aldıklarını ve sinemanın faaliyetlerine İBB Beyoğlu Sineması olarak devam edeceğini ifade etti.

Polat, Twitter hesabından, “Pazar sıkıntısı yaşayanlar için güneşli bir haber vereyim mi? Beyoğlu Sineması da yolda… İlk film ne olsun? ‘Umut’ deseniz ne güzel olur” yazdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.