Time dergisi Haluk Levent’i ‘dünyanın en etkili 100 kişisi’ listesinde gösterdi

Depremin ilk günlerinden itibaren bölgedeki yardım çalışmalarını sürdüren AHBAP’ın kurucusu sanatçı Haluk Levent, Time dergisi tarafından2023’te dünyanın en etkili 100 kişisi arasında gösterildi.

Haluk Levent, özellikle 10 ilin etkilendiği Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile birlikte birçok yardım çalışmasını yürüttü.

Sanatçı, yardım kampanyalarıyla birlikte farklı kentlerde çalışmalar yürüterek binlerce depremzedenin ihtiyaçlarını giderdi, birçok çadır kent kurdu.

2023’TE DÜNYANIN EN ETKİLİ 100 KİŞİSİ ARASINA GİRDİ
Şarkılarından sonra Türkiye’de kurduğu derneğin faaliyetleriyle daha çok sevilen Levent, Time dergisi tarafından 2023’te dünyanın en etkili 100 kişisi arasında gösterildi.

Time’ın listesi ‘İkonlar, Titanlar, Sanatçılar, Liderler ve Yenilikçiler’ başlıkları altında oluşturuluyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.