Berkay, Kıbrıs Concorde Luxry Resort sahnesinde eğlendirdi

Berkay önceki akşam Kıbrıs Concorde Luxry Resort’da sahne aldı.

Sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü isim “Eğlenip eğlendireceğim, Kıbrıs’ı çok özlemişim.” dedi. Yakın zamanda basına yansıyan eşi Özlem Ada Şahin’e villa aldığı yönündeki haberleri soran muhabirlere şarkıcı “Ben o evi kızım Arya doğmadan önce almıştım ama haberi daha yeni çıktı, sevdiklerime, eşime ve aileme imkanlarım doğrultusunda elimden geleni yapmaya çalışıyorum.” dedi.

Berkay muhabirlerin Disney Plus’ın “Atatürk” dizisini yayınlamama kararıyla ilgili gelen sorularına “O konuda sadece kendi adıma konuşabilirim, tartışılcak konu değil, ben üyeliğimi iptal ettim, kimsenin ne söylediği benim umrumda değil, ben çocuklarımı da Atatürk ilkelerine göre yetiştiriyorum. Benim için hassas bir nokta.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.