Ferhat Göçer, Bodrum konserinde annesi Fatma Nevin Göçer’e seslendi

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Ferhat Göçer, önceki akşam Kerkisolfej organizasyonun düzenlediği BtcTurk 10.Yıl konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro’da sahne aldı.

Programına sevilen şarkılarından “Yıllarım Gitti” ile başlayan Ferhat Göçer, dillere pelesenk olmuş parçalarını kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranıyla birlikte seslendirdi.

Müzik kariyerine 19 yaşında Bodrum’da başladığını söyleyen Göçer “Üniversitedeyken gitarımı alıp, Bodruma geldim. İlk profesyonel sahnemi Bodrum’da bir otelde aldım. Annem doktor olmamı çok istiyordu, hem onun isteğini yerine getirdim hem de kendi istediğimi” diyerek kendini izlemeye gelen annesi Fatma Nevin Göçer’in yanına gidip “ Anne ben şarkıcı oldum” esprisiyle annesinin ellerinden öptü. Bu hareketiyle müzik severlerden büyük alkış alan Ferhat Göçer ”Cennet annelerimizin ayağının altındadır. 30 sene hekimlik yaptım, yıllardır da sahnelerdeyim annemin bunda çok payı vardır” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.