Bergüzar Korel’in annesi Hülya Darcan ifade verecek!

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel’in Amerika’da yaşayan ablası Zeynep Korel, “Hem kardeşim Bergüzar Korel’e hem annem Hülya Darcan’a dava açıyorum” demişti. Usta oyuncu Darcan, ifade için Asayiş Büro Amirliği’ne çağrıldı.

Zeynep Korel’in avukatı Esennur Ezgi; hem kendisi ve hem de müvekkili Zeynep Korel’e yönelik tehdit ettiği iddiasıyla Hülya Darcan’dan şikayetçi olup korunma talep etmişti.

Zeynep Korel’in avukatı Esennur Ezgi’nin ‘Magazin Noteri’nde daha önce aktardıklarına göre; Hülya Darcan ile arasında geçen telefon konuşmasında Darcan, kızı “Zeynep Korel ve 18 yaşındaki torununun başına kötü şeyler geleceğini” söylemiş, avukat Esennur Ezgi’yi ise “bu dava ile çakılmak” ile tehdit etmişti.

Tüm bu yaşananların ardından Hülya Darcan savcılık tarafından ifadeye çağrıldı. Usta oyuncu, şüpheli sıfatı ile Asayiş Büro Amirliği’ne belirlenen süre içerisinde gidip ifade verecek.

Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel’den suç duyurusu!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.