Beren Saat’ten Atiye’nin 3. Sezon müjdesi geldi

Netflix dizisi Atiye'nin başrol oyuncusu Beren Saat dizinin yeni sezonu için müjdeyi verdi. Atiye setinden kareyi paylaşan Beren Saat, "3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Netflix dizisi Atiye’nin başrol oyuncusu Beren Saat dizinin yeni sezonu için müjdeyi verdi. Atiye (The Gift) 3. sezonu için sete çıktı.

Beren Saat sosyal medya paylaşımıyla Atiye dizisinin yeni sezon hazırlıklarının yapıldığını duyurdu.

“Yeni Ay’da başladık çekimlere, Atiye’nin mucizeleri yine bizimle. Aylar süren bekleyişten sonra tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye!

blank

Atiye’nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkür ederim. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun” notunu ekledi.

Atiye 2. sezonu ile Eylül yayında Netflix izleyicisiyle buluşacak. Atiye’de Beren Saat’e Mehmet Günsür başrolde eşlik ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.