Ben Affleck’in son projesi Live by Night’tan (Gecenin Kanunu) son fragmanı yayınlandı

Warner Bros. Pictures, Ben Affleck’in son projesi Live by Night’tan (Gecenin Kanunu) son fragmanı yayınladı!

Dennis Lehane’in dönemsel suç gerilim romanından beyazperdeye uyarlanacak olan filmin prodüksiyonu aslında oldukça sorunlu bir sürece sahip. David Fincher ile Kayıp Kız’da çalışmak için Affleck’in prodüksiyonunu ertelediği film,Batman v Superman: Adaletin Şafağı için bir kez daha ileriye atıldı. Ancak bunların hepsi artık geçmişte kaldı. Şekle girme ve suçluları kovalama macerası beyazperdeye gelirken Affleck de yarım bıraktığı projeye geri döndü. Oscar adayı görüntü yönetmeni Robert Richardson ile setten bir fotoğrafını paylaşan Affleck’in mutluluğu yüzünden okunuyor. Affleck’in yapımcılığını, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği filmde Zoe Saldana, Elle Fanning, Sienna Miller, Chris Messina, Chris Cooper, Scott Eastwood ve Brendan Gleeson da yer alıyor.

Film 20 Ocak 2017’de vizyonda olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.