Barış Arduç, yerini Kerem Bürsin’e bırakacak

Bir banka reklamında rol alan Barış Arduç, yerini Kerem Bürsin’e bırakacak.

Barış Arduç, 2 sezon peş peşe 2 reklam filmi çekmişti. İlk reklamında bir deri firması için kamera karşısına geçen yakışıklı oyuncu, çekiciliğiyle kadınların başını döndüren bir adama hayat vermişti. Son reklamında ise Barış Arduç, bir banka reklamı için kamera karşısına geçerek Cem Yılmaz, Kıvanç Tatlıtuğ ve Şahan Gökbakar’a rakip olmuştu. Bankayla anlaşması biten Arduç’un yerini şu günlerde kendisi kadar ünlü ve bir o kadar yakışıklı olan Kerem Bürsin almaya hazırlanıyor.

AYNI KULÜBE ÜYELER

Kerem Bürsin ile Barış Arduç aynı zamanda ortak özellikleriyle de dikkat çekiyor. Dövüş sanatlarına yatkın olan iki yakışıklı, aynı dövüş klübüne üye ve aynı hocadan ders alıyor. İkili centilmen kişilikleriyle de öne çıkıyor. Barış Arduç, geçen haftalarda ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ dizisinde oynayan Kerem Bürsin’e sosyal medyadan şans dilemiş ve “Yolun açık olsun kardeşim” yazmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.