Balparmak Apitera Golf Turnuvası 130 Sporcuyu Buluşturdu

Balparmak Apitera, 30 Temmuz’da Klassis Golf Kulübü tarafından düzenlenen Golf Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlendi. Yaklaşık 130 oyuncunun yarıştığı turnuva büyük ilgi gördü.

Balparmak, iyi yaşam markası Apitera ile Klassis Golf Kulübü tarafından organize edilen golf turnuvasının ana sponsoru oldu. 30 Temmuz Cumartesi günü Türkiye Golf Federasyonu Silivri Golf Sahası’nda gerçekleşen turnuva; Erkekler Gross, Kadınlar Gross, Erkekler A-B-C, Kadınlar A-B, Nearest To Pin, Longest Drive, Minik A ve Minik B olmak üzere 8 farklı kategoride düzenlendi. Turnuvaya 90 yetişkin ve 40 çocuk oyuncu katıldı. Apitera Gross 1.si Kadınlarda Tülay Turhan, Erkeklerde Muhsin Bayramoğlu oldu.

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Balparmak Genel Müdürü Onur Özyurt, “Balparmak olarak doğanın mucizesi olarak tanımlanan bal ve propolis gibi arı ürünleri ile doğal bitkileri buluşturduğumuz Apitera markamızla sağlıklı yaşamın peşinde olan herkesi, arıların sırrıyla bir araya getiriyoruz. Bu nedenle sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan sporu da destekliyoruz. Bu çerçevede böyle değerli bir turnuvanın sponsorluğunu üstlenmekten büyük mutluluk duyuyoruz.”

Apitera Golf Turnuvası Dereceye Girenler

Erkekler A Kategorisi

1.Cengiz Şahin

2.Jeong Ho Kim

3.Muhsin Bayramoğlu

Erkekler B kategorisi

1.Hıdır Eyidoğan

2.İhsan Kızılkaya

3.Nedim Nazlı

Erkekler C Kategorisi

1.Seung Lak Kim

2.Mert Efe Kızılkaya

3.Kerem Dirik

Kadınlar A Kategorisi

1.Tülay Turhan

2.Fatma Aytaş

3.Gülçin Gürkan

Kadınlar B Kategorisi

1.Şahide Kızılkaya

2.Miheon Kwak

3.Nazan Somer Özelgin

Özel Ödüller

Longest Kadınlar – Tülay Turhan

Longest Erkekler – Mert Efe Kızılkaya

Nearst to Pin Erkekler – Osman Aytekin

Minik A Kategorisi

1. Zeynep Su Polat

2. Naz Doğru

3. Elif Naz Akıncı

Minik B Kategorisi

1. İlker Çınar Gültin

2. Ömer İrfan Şahin

3. Tarık Aras Çelik

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.